Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Genel olarak web site fiyatları hakkındaki değişkenlere, detaylı bir şekilde değindiğimiz blog yazımızın linki, hemen şuradadır.

Kurumsal web sitesi fiyatları hakkında etkili olan değişkenler ile ilgili de blog yazımız, şurada yer almaktadır.

Şimdi ise web tasarım fiyatları hakkında etkili olan değişkenleri inceleyeceğiz.

Web tasarım dediğimiz şey ile ilgili olarak öncelikle sizin, ne türde bir web site yaptırmayı düşündüğünüz önemlidir.

Web Site Türleri Nelerdir?

 • Mikro web site

 • B2B, B2C, C2C siteler

 • Portföy web site

 • Eğitici web siteler

 • Kişisel web site

 • Forum siteleri

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz her bir web site, farklı bir alana hizmet eden web site altyapılarıdır. Öncelikli olarak sizin hangi altyapıya sahip bir web site yaptırmak istediğinize karar vermeniz gerekir.

Web tasarım fiyatları da bu web site türüne göre değişkenlik gösterecektir. Çünkü her bir web site türünün sahip olacağı tasarım ve yazılım donanımı çok başkadır. Bu sebeple web sitenize harcanacak mesaiye göre web tasarım fiyatı da değişkenlik gösterecektir.

Web site türleri değişkenlerinden sonra web sitenin tasarım ve yazılım açısından size özel oluşturulması da bir başka fiyat değişkenidir. İsterseniz bu değişkenleri sizin için maddeleyelim.

 

web tasarım fiyatları

 

Web Tasarım Fiyatları Değişkenleri Nelerdir?

 • Web site türü

 • Şablon veya özel tasarım etkeni

 • Sayfa yoğunluğu

 • SEO altyapısı

 • Web siteyi yapacak olan ajansın marka değeri

Web tasarım fiyat değişkeninde yer alan bazı maddeler, genel olarak web sitesi tasarımı fiyatlarında yer alan değişkenlerdir.

Web tasarım fiyatları ile ilgili bilmeniz gereken tüm metrikleri sizin için analiz ettik ve açıkladık.

Web site tasarımı, sizi ve firmanızı yansıtan 7/24 açık platformunuz olduğu için aldığınız hizmet sonrasında pişman olmayacağınız bir firma ile çalışmanız, sizin lehinize olacaktır. Maalesef sektörümüzde, şeffaf olmayan fiyatlandırma ile verdiğinizin karşılığını alamadığınız bir hizmetin gerçekleşme ihtimali yüksektir.

Bu sebeple web tasarım alanında profesyonel, etik ve hakkaniyetli bir web tasarım ajansı ile çalışmanız gerekir.

17 yıllık web tasarım ve web yazılım tecrübesiyle Ceviz Bilişim, yüksek müşteri memnuniyeti odağıyla iş sürecini tamamlamaktadır. Web tasarım fiyatları konusunda şeffaf ve ihtiyaca yönelik olarak size özel oluşturulan fiyat teklifleri ile Ceviz Bilişim, diğer web tasarım ajansları arasında farkını konuşturmaktadır.

Web tasarım fiyatları hakkında olan yazımızdan sonra, sizin ihtiyacınıza göre web site fiyatı için hemen bizden şuradan teklif alabilirsiniz veya buradan doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş:
x
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Hızlı Teklif Almak için Aşağıdaki Formu Doldurun