Web Yazılım Ne İşe Yarar?

Web Yazılım Ne İşe Yarar?

Web Yazılım

 

Web yazılım, web tasarımdan farklı olarak bir web sitenin beyni konumunda yer almaktadır. Bu sebeple gözle görünmez ancak web site geliştirmesinde, temel faktörler arasında başı çekmektedir.

 

Web yazılım konusu çok kapsamlıdır. Web sitenin arka planında sahip olduğu kodlama alt yapısından, firma ihtiyacına göre oluşturulan CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımlarına kadar çeşitlenmektedir.

 

Bir web tasarım, web site oluşumunda nasıl olmazsa olmaz başlıklar içinde yer alıyorsa web yazılım da öyledir.

 

Web yazılım, web sitenin makinistidir.

 

Web sitenin güvenli, sürdürülebilir, görünür, sorunsuz ve işlevli olmasını sağlayan kısmını, web yazılım oluşturmaktadır.

 

Web Yazılım (Programlama) Dilleri

 

Web yazılımın en temel işlevlerinden birisi olan web programlamanın farklı gereksinimlere göre farklı yazılım dilleri mevcuttur. Programlama dili, ilgili alanda bilgisayarın ne yapması gerektiğini bildiren komutlar oluşturur.

 

PHP, C#, JAVA, XML, ASP.NET, VB.NET gibi web yazılım dilleri, web yazılım projelerinde kullanılmaktadır.

 

Teknolojinin gelişmesi ile web yazılımları da değişime uğradı ve gelişmiş web yazılımları sayesinde sorunsuz erişim sağlanan web siteleri oluştu.

 

Web Yazılımın Sunduğu Fırsatlar

 

  • Yüksek Güvenlik ve Sistematik Ortam

 

  • Sürdürülebilir ve Kolay Erişilebilirlik

 

  • İş Performansını Artırması

 

  • Görünürlüğünüzü Sorunsuz Sağlaması

 

Dünya üzerinde en çok ziyaret edilen Youtube, Google, Amazon gibi web sitelerin ortak yazılım dili; C, C++ ve JavaScript olarak yoğunluk kazanmaktadır.

 

web yazılım

 

Web Site Yönetim Paneli

 

Web sitenizin yönetimi; yazılı ve görsel içerik girişi/kontrolü/güncellemesi, sayfa yönetimi gibi pek çok işlemi kolaylıkla aynı anda yapmanıza imkân tanıyan yazılım, web site yönetim panelidir.

 

Web yazılımı sayesinde temel seviyede bir internet kullanıcısının, sorunsuz bir şekilde kendi sitesini yönetme imkânı bulunmaktadır.

 

CRM Yazılımı

 

Mikro ölçekten makro ölçeğe her türlü firmanın müşteri ilişkilerini, çok daha güvenli, verimli ve sistematik bir şekilde sürdürmesini sağlayan yazılım, CRM yazılımlarıdır.

 

CRM yazılımı; satış performansını yönetmek ve ölçümlemek, teklif hazırlamak, geçmişe dönük satışlara erişmek, tüm bilgileri güvenli bir şekilde muhafaza edebilmek gibi işlemleri kolaylıkla yapabilme seçeneği sunmaktadır.

 

Firmalar için CRM yazılımları, iş performansının analiz edilmesi ve artırılmasına ek olarak mevcutta var olan müşteri ve potansiyel müşterileri için müşteri memnuniyetini sağlayan etmenler arasında rol oynamaktadır.

 

Kısaca müşteri takibini üst seviyede sağlayan CRM yazılımları, bilgi teknolojileri ile iş dinamiğinize sistematik bir yön getirmektedir.

 

Ceviz Bilişim olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm yazılımları uzmanlıkla yapıyor olmamızın yanı sıra toplu mail gönderim yazılımı, ajans programı yazılımı, ilan ve portal siteleri, SMS sistemi ve özel web sitesi yazılımlarını ve çok daha fazlasını 17 yılın tecrübesiyle yapmaktayız.

 

Firmanızın ihtiyacına uygun web yazılım çözümleri için hemen buradan teklif alabilirsiniz.

 

Paylaş:
x
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Hızlı Teklif Almak için Aşağıdaki Formu Doldurun