E-Ticaret

E-Ticaret

 

E-ticaret altyapısı; firmanızın ürün veya hizmetlerinin, dijital ortamda potansiyel müşterileriniz olan tüketicilerle buluşmasını sağlar. E-ticaret sitesi sayesinde online bir şekilde çoklu ödeme seçenekleri ile sabit mağaza maliyeti olmadan istediğiniz ürün veya hizmeti tanıtma ve pazarlama imkanına sahip olursunuz.

       E-ticaret yazılımında;

Detaylı Ürün Bilgileri ve Görselleri

Gelişmiş Site İçi Arama

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Ürün Kategorilendirmesi

Kusursuz Çalışan Güvenlik Modülü

Tüm Akıllı Cihazlarda Doğru Çalışması (Mobil Uyum)

Çoklu Ödeme Seçenekleri

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Altyapı

Kampanya Modül Varyasyonları gibi birçok etmen, e-ticaret sitesinde göz önünde bulundurulması şart olan etmenlerdendir.

Ceviz Bilişim, e-ticaret yazılım ve danışmanlık hizmeti ile pazarlamak istediğiniz ürün/hizmet ile ilgili satış performansınızı arttıracak stratejik yönergeleri sayesinde kazancın dijital adresi olarak sektörde ön plana çıkıyor.

Sektörel tecrübesi ve saygın müşteri portföyü ile e-ticaret alanında da güvenilir ve sürdürülebilir hizmetin tadını Ceviz Bilişim ile çıkarın. Ceviz Bilişim, dijital alanda 17 yılı aşkın tecrübesi ve sahip olduğu dinamik uzman kadrosu ile e-ticaret sektöründe de her zaman yanınızda.

 e ticaret

E-ticaret Sistemleri

E-ticaret Paketleri: Lite, Pro, Entegre, Enterprise, Platinium paketleri sayesinde farklı maliyet ve içeriklere sahip e-ticaret paketleri arasından sizin için en uygun pakete sahip olabilirsiniz.

Konsept Tasarım: E-ticaret sitenizden maksimum verim almanız için size özel ayrıntılarla oluşturulmuştur. Konsept tasarım hizmeti sayesinde görünüşü ile e-ticarette fark yaratmak isteyen siteler hazırlıyoruz.

          Konsept Özel Tasarım: İnternet sitenizin tasarımı, marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda mobil uyumlu (responsive) olarak sıfırdan hazırlanır, kodlanır ve canlıya alınır. İhtiyacınız olduğu takdirde alternatif logo tasarım desteği verilir.

          Konsept Tema Özelleştirme: Bu hizmetimizde seçtiğiniz bir e-ticaret teması üzerinden size özel düzenlemelerin yapılmasını kapsar. İhtiyacınız olduğu takdirde alternatif logo tasarım desteği verilir. Mevcut ana sayfa bannerlarınız yeni tasarıma uyarlanarak tema canlıya alınır.

          Konsept Monte: Kendi e-ticaret sitenizdeki tasarımları ilgili altyapıya entegre etmek isteyen müşterilerimiz için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet çerçevesinde mevcut site tasarımlarınız incelenir, altyapımıza uyarlanır ve yeni siteniz canlıya alınır.

Plus E-ticaret Paketleri: Platinium Plus, Elite Plus, Premium Plus Paketleri ile daha yüksek içerikli teknik modüllerle e-ticaret performansınızı arttıracak çözümleri size özel olarak sunuyoruz.

E-İhracat Paketi: E-ihracat paketi ile ürünlerinizi yurtdışına satarak küresel ticaretten pay almanızı sağlayan bir ticaret paketidir. E-ihracat ile ürünlerinizi online satış kanalları üzerinden dünyanın dört bir yanına satabilirsiniz.

Sizin için en uygun 'e-ticaret yazılımı ve danışmanlık hizmeti' hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin ve teklif alın.

                                                                                      

e ticaret