Genel

Firmanıza ya da markanıza tanıtm ve veya pazarlama amaçlı bir internet sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız ekte yer alan kurallara bir göz atmanızda fayda var demektir. Web tasarımı esnasında dikkat edilmesi gereken kurallar adında liste hazırlayarak bu konuda sıkça düşülen hatalara dikkat çekmiştir. Bu maddelerden bazıları web sitenizin amacına ulaşması için hayati önem taşımaktadır.

Devamı...

Tasarım yapmak kimi için hobi kimi için de meslek olabilir. Bir tasarım yapılırken hayal gücüne, beceriye, bilgiye ve tasarım yapmanın bazı püf noktalarını bilmeye ihtiyaç vardır. Tüm bunlar mevcut olduğu takdirde her hangi bir konu için tasarım yapılabilir.

Devamı...

Ceviz Bilişim kurumsal tanıtım videosunu bu blog yazımızda bulabilirsiniz. Ceviz Bilişim sektöre yön veren bir web tasarım ve yazılım ajansıdır. Ceviz Bilişim 14 yıldır lider firmalar arasında yer almaktadır.

Devamı...

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Devamı...