Müşteriler

Mor Group için Çalışmalarımız

MOR GROUP; profesyonel iş yaşamında edindiği zengin tecrübelerini Türkiye ekonomisine hizmet etme ilkesi ile birleştirerek, vizyoner anlayışla yola çıktı. Mor Group, reel sektöre değer katacak ve farklılık yaratacak projelerle; Mor Uluslararası Yatırım, Mor Enerji, Mor İnşaat, Algoritma Teknoloji ve Algoritma Savunma şirketlerini çatısı altında toplayan bir gruptur. Grup bünyesindeki şirketler, ulusal ve uluslararası geniş network ve donanıma sahiplerdir.
 
 
Gücünü tecrübelerinden alan ekibimizle, dünyaya kalıcı değerler bırakmak ve rakiplerimize göre üstünlük sağlamak için rekabetçi anlayış ile  büyüyerek gelişmemize katkı sağlayan farklı ve yenilikçi projeler tasarlıyoruz. Yeni dünyanın hızına yetişmeyi, ticarette değişen talepleri ve beklenmeyen koşullara karşı önleyici olacak şekilde hızlı aksiyon planları yaratıyoruz. Ulusal ve uluslararası alanlarda birlikte hareket ettiğimiz iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla beraber; yatırım, enerji, inşaat, yeme-içme, teknoloji, savunma ve IT alanlarında bizleri zirveye taşıyacak projelerimizle lider konumu ulaşmayı hedefliyoruz.
 
 
Ticarette aktif rol aldığımız tüm alanlarda, güven sağlayan vizyoner bakış açımız ile uluslararası yatırım projelerimizde başarıya ulaşmak ve ardından kalıcı olabilmek adına çok çalışıyor olacağız.