Müşteriler

HASTEK PLASTİK SİSTEMLERİ için Çalışmalarımız

Hastek Plastik - PLASTİK TESİS OTOMASYONUNDA ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER

Hastek Ltd. Sti., 50 yılı aşkın sektörel tecrübe ve plastik konusundaki bilgi birikimi ile Plastik Teknolojileri Mühendisi Muharrem Manav ve Elektronik Mühendisi Cem Özkaracalar tarafından 7 Ekim 1998’de İstanbul’da kurulmuştur.
Kuruluş amacı; Türkiye’de bulunan Plastik Üreticilerinin doğru teknolojik yatırımlar yapmasına destek olmak ve yol boyunca müşterilerinin yanında “anında teknik servis ve yedek parça desteği” ile bulunarak, verimli bir üretimlerinin olmasını sağlamaktır.  


İstanbul İkitelli’de 2000m2  Genel Müdürlük ve Showroom; yine İkitelli’de 2000m2 depo; İzmir  Bayraklı’da  Ege Bölge Müdürlüğü ile Türk Plastik sektörüne makine, otomasyon sistemleri, yardımcı ekipmanlar ve en önemlisi anında teknik servis hizmeti vermektedir.


Plastik, elektronik, makine mühendisleri ve arka plandaki geniş kadrosu ile Dünya plastik teknolojisindeki gelişimleri sürekli takip ederek, müşterilerine ürün, hizmet ve teknik bilgileri vermeye çalışan Hastek, kurulduğu günden bu yana istikrarlı gelişimini sürdürmüş, kendi dizayn ettiği ürünlerinin yanı sıra konusunda uzman ve ünlü birçok büyük Asya ve Avrupa menşeli firmanın da Türkiye mümessilliğini yapmış ve yapmaktadır.


Gelişmeyi ve geliştirmeyi hedef edinen Hastek, sadece mümessillik yapıp cihaz satan firmalardan biri olmayıp, her bir müşterinin üretim sorunlarına çözüm getiren, planlanan yatırımları projelendirip en verimli yatırımın yapılmasına katkıda bulunan bir yapıya ve eğitimli kadroya sahiptir. Mümessil firmalardan sürekli alınan eğitimler, on binlerce müşterisinin üretimlerinde yaşanan tecrübelerden edinilen bilgiler, Hastek’in her geçen gün Türk Plastik sektörüne daha fazla katkıda bulunmasını sağlamaktadır.


Plastik sektörünün gelişimini de yakından takip eden Hastek’in önceliği Plastik Meslek liselerinde okuyan öğrencilerin eğitimi ve sektöre daha fazla kalifiye elemanın katılmasına katkıda bulunmaktır.  Bu kapsamda plastik okullarına makine ve ekipman bağışlama desteği vermenin yanı sıra  bu bağışlanan makineler üzerinde periyodik eğitimler vermek için de vakit ayırmaktadır.  
Her yıl yapılan Müşteri memnuniyet anketlerinden çıkan %98 ve üzeri oranlar Hastek ailesinin her bir bireyine daha fazla hizmet isteği aşılamaktadır. EN ÖNEMLİSİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesi ile Türkiye'de konusunda en büyük pazar payına sahip olan Hastek, haksız rekabetin çoğaldığı son dönemdeki zorluklara aldırmadan, 50 yılı aşkın süredir dürüstlük ilkesinden ödün vermeden sağladığı KAYALAŞMIŞ SEKTÖREL GÜVENİNİ  korumak için, tüm gücüyle çalışmaktadır.