Müşteriler

Genpar Otomotiv Tic ve San.Ltd.Şti için Çalışmalarımız

Mükemmellik bir ayrıcalıktır. Mükemmeli oluşturan her parça yine aynı mükemmellikte olmalıdır. Üstün teknoloji ya da kusursuz bir dengeyle şekillenen başarı, kesintisiz olarak devam etmek için aynı orijinden gelen parçalara ihtiyaç duyar. Farklı orijinden parçalarla uyum yaratılamaz. Her parça orijinal olduğunda uyumun kusursuzluğu ve güveni hissedilir. Yeni atılımlar için gücü veren, bu güven duygusudur.

 

Genpar Otomotiv Tic. ve San. Ltd. Şti. 1968 yılında Genoto – Bedford’un ana bayisi olarak ticari hayatına başlamıştır. 1994 yılında Genoto’nun faaliyetlerini yavaşlatması ile birlikte dünyanın önde gelen ticari araç üreticilerinden Iveco’nun Türkiye distribütörü olan Otoyol Pazarlama A.Ş’nin Türkiye’deki ilk 4S bayisi olmuştur.
 
 
Genpar Otomotiv eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile toplam kalite felsefesi doğrultusunda müşterileri için ayrıcalıklı hizmet ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş; Iveco markasının Türkiye’ de başarı grafiğini hızla yükseltmesinde ve “Yüksek Kalite - Modern Teknoloji - En İyi Çözüm Ortağı” kavramlarını ticari araç pazarına yerleştirmesinde önemli rol oynamıştır.
 
 
Araç satış - servis - yedek parça satışı - sigorta hizmetleri ve araç kiralama hizmetlerinin tümünü sunmakta olan Genpar Otomotiv “müşterilerinin en iyi çözüm ortağı’’ anlayışı ile faaliyetlerine 10.600 m2 alan üzerine kurulmuş Bağcılar – İstanbul tesislerinde devam etmektedir.
 

Genpar Otomotiv, filo müşterilerine kullanılacak aracın projelendirilme aşamasından, satış sonrası eğitimlere kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Genpar Otomotiv, gıda, meşrubat, nakliye, turizm, hat, servis taşımacılığı ve benzeri sektörlerde kullanılan standart tip araçlardan, çöp kamyonu ve su tankerine kadar özel üretim araçlarımızı siz müşterilerine sunmaktadır. Hangi sektör olursa olsun, ne büyüklükte filo olursa olsun Genpar Otomotiv sizin araç, finansman ve satış sonrası destek ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam ediyor.