Müşteriler

Delta Proje Hidrolik için Çalışmalarımız

 Firmamız 2007 yılının başında hidrolik pnömatik sektöründe tam hizmet ve eksiksiz çözüm anlayışla yola çıkmıştır. Müşterilerinin ve iş ortaklarının sorunlarına birlikte çözüm bulmak en temel farklılığımızdır. Delta Proje 15 yılı aşan deneyimli kadrosuyla hidrolik ve pnömatik sistemler konusunda ihtiyaçları belirlemekten başlayarak sistemi anlayıp projelendirmek, imal etmek, saha montajını yapmak ve devreye almak işlerinin tamamını tek elden çözebilmektedir.
 
       Hidrolik sistemlerle ilgili hidrolik silindir, hidrolik güç ünitesi, sıvı yağlama üniteleri, hidrolik valf blokları ve özel makinaları tasarlayıp 650 m2’ lik kendi atölyesinde üretmektedir. Sektörümüzün alışkanlığı olan al-sat yöntemi yerine daha zor bir yol seçerek proje ve imalat yolundan yürümektedir. Böylece daha esnek, daha hızlı ve kalıcı çözümler üretmek Delta Projenin diğer farkıdır.
 
       Delta Proje HYDRAULICS grubunun resmi bayisi olup bu grubun altında yer alan aşağıdaki tüm markalarının ürünlerini satmakta ve kullanmaktadır.

     İleri teknoloji pnömatik ürünlerle ilgili olarak dünyanın en hızlı cevap veren valflerini üreten, oransal regülatör ve pozisyoner imalatçısı İtalyan MATRIX markasının Türkiye ve sınır komşusu ülkeleri ile birlikte Azerbeycan ve Arap ülkeleri temsilcisidir.

     Ayrıca gruplanabilir valflerde, exproof valflerde ve lojik pnömatikte dünya lideri Fransız CROUZET firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

     Firmamız araştıran, öğrenerek kendini sürekli geliştiren dinamik, genç, enerjik kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında eğitim ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir.