Müşteriler

BZG Motors için Çalışmalarımız

2015 yılında faaliyetlerini kendi markası altında sürdürme fikriyle faaliyete geçen Bozoğlu Grup iştiraklerinden BZG Motors, tecrübesi, istikrarlı alt yapısı, geniş araç filosu, uygun fiyat politikası ile sektörün seçkin firmalarından olmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, müşterilerimizin, sadece günlük ihtiyaçlarında değil, tatil, iş seyehati, aile seyehati gibi ihtiyaçlarına uygun makul fiyatlı ve kaliteli filo hizmetini sunabilmeyi amaç edinmiştir.

 

Müşterilerimizin beklentilerine  cevap vermek adına farklı seçenekler de öneren firmamız, düz vites/otomatik vites, benzinli motor/dizel motor, sigara içilmemiş araç gibi esnek bir filo ile hizmet vermektedir.

 

Müşteri portföyümüzde bulunan yerli ve yabancı turistler için de kısa ya da uzun vadeli uygun araçlar sağlayan BZG Motors, müşterileriyle kendi dillerinde iletişşime geçebilmektedir. Bunun için Internet sitemiz üzerinden bizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

BZG Motors, ülkemizin en popüler ve güvenilir ve lüks timsali Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen gibi otomobil markalarıyla çalışmaktadır.

 

BZG Motors, İstanbul’da bulunan Avrupa yakasındaki Atatürk Havaalanı ve Anadolu yakasındaki Sabiha Gökçen Havaalanı’nda müşterilerini karşılayarak kiralanmış araçlarını teslim edebilemekte ya da VIP transfer hizmeti verebilmektedir.

 

BZG Motors, özel günlerinizde de kullanacağınız lüks ya da VIP araçlarıyla da size hizmet verebilmektedir. Ayrıca, tüm araç seçeneklerinde özel şoför temini ile de yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

 

Diğer araç kiralama şirketlerinin dışından BZG Motors, şoförsüz minibüs/şoförlü minibüs kiralama, 4x4 araç kiralama, şoförlü otobüs/şoförsüz kiralama, günlük araç kiralama, haftalık oto kiralama aylık otomobil kiralama, mezuniyet baloları ya da özel günleriniz için kiralık araç, kiralık yat/ kiralık tekne, tarihi güzelliklerle dolu İstanbul’umuzda gezi imkanları ve şehir turları ve şoförlü limuzin/şoförsüz limuzin tedarik hizmetleri verebilmektedir.

 

7/24 hizmet sağlayan BZG Motors, siz müşterilerimize hizmet verecek olmaktan mutluluk duyacaktır.